Napište nám

Na co se můžete těšit?

 

Zajímá vás konkrétní náplň kurzu?

Napište si o sylabus ke kurzu na adresu kurzy@belisha.cz. Rádi vám ho zašleme a zodpovíme jakékoli další dotazy.

Kdo vás kurzem provede?

Mgr. Dagmar Štědrá, právnička a překladatelka
Dagmar je vynikající lektorka. Její hodiny jsou systematicky strukturované a plné informací, které spojují teorii a praxi. Kromě toho, že je právnička, perfektně ovládá angličtinu a sama se aktivně věnuje překladu. Proto přesně ví, jaké problémy překladatele pálí, a dovede na ně hbitě nalézt relevantní odpověď.

 


Mgr. Ondřej Klabal, překladatel
Ondřej vystudoval tlumočnictví i právo. Neustále se věnuje profesnímu rozvoji a účastní se konferencí a workshopů po celé Evropě. Díky tomu patří mezi špičky v oblasti právního překladu. Studenti nejvíce oceňují jeho precizní analytický přístup a schopnost detailně vysvětlit jednotlivé právní termíny a reálie.


Mgr. Ivana Hrubá, překladatelka a  soudní tlumočnice

Ivana se již dlouhá léta věnuje překladům a tlumočení z angličtiny a španělštiny. Její specialitou jsou právní překlady, o čemž se můžete přesvědčit na stránkách Právního prostoru.  Věnuje se také psychologické stránce komunikace v cizích jazycích a mezikulturním rozdílům. Studenti na Ivaně oceňují její cit pro detail, schopnost empatie a praktické rady, které od ní v průběhu kurzu dostávají.

Forma studia

distanční

  • 52 audiolekcí (á 90 minut)
  • doprovodné písemné materiály ke studiu a tréninku překladatelských doveností
  • zpětná vazba od lektora k vámi vypracovaným překladům
  • doporučené tempo studia: 1 – 2 lekce týdně

Reference

„S kurzy Belisha Beacon jsem maximálně spokojená – zejména s vysokými nároky lektora a z ároveň jeho schopností přizpůsobit výklad různým úrovním pokročilosti. Velmi se mi líbí konkrétní zpětná vazba k vlastním překladům a celkově praktické zaměření kurzu.“

Helena Fanfrlíková, překladatelka na volné noze

Kdy

Kurz je možno absolvovat kdykoli. Pouze distanční forma studia.


Kde

V pohodlí vašeho domova.


Cena

25 000 Kč + DPH


Jednu jízdenku, prosím!

Zpět na přehled kurzů