Napište nám

 

KDY: 1. 10. 2018 – 17. 12. 2018

PONDĚLÍ 10:00 – 11:30 hod. (1x týdně 2 lekce á 45 min.), celkem 24 lekcí

nebo 2. 10. 2018 – 18. 12. 2018

ÚTERÝ     19:00 – 20:30 hod. (1x týdně 2 lekce á 45 min.), celkem 24 lekcí

KDE: BELISHA BEACON

ŠPANĚLSKÁ 1073/10, PRAHA 2 VINOHRADY, 120 00

Cena: 5720,- Kč

Členové KST ČR mají slevu 19 %, členové JTP 5 % a absolventi Mundef Academy  10 %. Stačí doplnit příslušný kód do přihlášky. 

Bydlíte daleko? Máte už jiný program?

Nevadí, naše kurzy můžete absolvovat také z pohodlí svého domova.

Přihláška

Na co se můžete těšit?

  • řízená diskuze a rozbor vašeho verbálního projevu
  • fráze, idiomy a kolokace
  • každou hodinu zajímavé téma (současné  dění ve společnosti, politice a kultuře)
  • nácvik exaktního vyjadřování
  • objasnění rozdílů  vyplývajících z rozdílnosti jazykových systémů češtiny a angličtiny (především ustálené vazby a spojení/slovesná valence/stylistika atp.)

 

 

 

 

Co budete potřebovat?

Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni advanced (C1) (viz Společný evropský referenční rámec pro jazyky)

Naše kurzy se konají v menších skupinách, takže je zde dostatek prostoru pro diskuzi a sdílení poznatků. Na průběhu semináře se tak do jisté míry můžete podílet i vy sami. Zároveň tak má lektor lepší možnost věnovat se všem účastníkům.

 

Kdo vás kurzem provede?

Scott Hudson, lektor a překladatel

Scott žije dlouhá léta v České republice a systematicky se věnuje výuce angličtiny a překládání. Má za sebou bohatou pracovní historii – pracoval pro neziskové organizace ve Střední Americe i jako učitel na amerických středních školách. Mluví výborně česky, a proto je schopen upozornit studenty na rozdílné významy zdánivě stejných slov, rozdílné slovesné valence, předložkové vazby apod.

Melvyn Clarke

Melvyn vstoupil do povědomí české veřejnosti především jako překladatel populárního románu Hrdý Budžes a jeho pokračování Oněgin byl Rusák do angličtiny. Kromě překladů prózy a poezie se věnuje také výuce pokročilých studentů angličtiny a budoucích překladatelů. Studenti na Melvynovi nejvíce oceňují jeho preciznost a obsáhlé znalosti historie, kultury a lingvistiky.

Steve Patten

Kytarista a básník Steve Patten si Prahu zamiloval natolik, že se rozhodl usadit se tu natrvalo. Jeho hodiny se často týkají filmu, literatury a populární kultury. Vysvětlí vám všechny filmové hlášky, které jste nepochopili a povypráví vám pikantérie ze života britských a amerických hvězd.

 

 

 

Přihláška